Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На Полтавщині перевіряють перевізників

На Полтавщині перевіряють перевізників

Добрий день можете показати документи…… 

Ділянка траси Київ –Харків біля Копилів Полтавського району. Патрульні та працівники державного контролю зупинили вантажівку. У цього водія машина справна, є всі документи. Не заповнена путівка. «Це був не резидент України, в нього було незначне порушення норм праці, він не відпочив 9 годин, як це потрібно, але він стверджував, що в нього не було можливості паркінгу», - сказав головний спеціаліст відділу державного контролю управління Укртрансбезпеки  Євген Погорілий.

Водій цього маршрутного таксі задні двері відмикає не з першого разу.  «Та все в порядку, чого боятися, все нормально», - сказав водій Олексій Царинний.

За день на цій ділянці автотраси зафіксували майже два десятки порушень.  «Найчастіше – це технічний стан, пошкодження гуми. Рідко, але бувають документальні порушення. Це не проходять страховий поліс, прострочена діагностика», - розповідає інспектор відділу безпеки Єдуард Дзюбан,  дорожнього руху поліції.

За тиждень на дорогах Полтавщини поліцейські зареєстрували майже дві сотні порушень правил дорожнього руху та перевезення пасажирів.