Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

На Полтавщині правоохоронці захоплювали умовних терористів

На Полтавщині правоохоронці захоплювали умовних терористів

Поліцейські автівки та перекрита дорога. Так у Миргороді затримують умовну диверсійно-розвідувальну групу. Після затримання умовних терористів обшукують. Їх та автівку перевіряють вибухотехніки та службовий пес. Потім працюють поліцейські.

«У нас є дані, що диверсійна група працює в Миргороді і районі, яка здійснює розвідку. Учбова група диверсантів. Реальна група з 4-5 осіб, яка здійснює розвідку і закладення вибухових муляжів вибухових пристроїв», – розповів заступник начальника управління СБУ Полтавщини Віктор Даценко.

Ось тут затримують умовних терористів, які переховуються у приміщенні. Так працюють правоохоронці зі Служби безпеки.

« Це були звичайні навчання, які наближені до реальності. Поставлені перед групою завдання – виконані», – каже учасник навчань.

Такі навчання у Миргороді тривали три дні.  Поруч із вулицею, де відбувалось затримання, мешкає пан Василь.

«У нас в державі йде війна. Це необхідно. І навіть частіше, щоб люди були готові до всього. Ніхто нікому не заважав. Вони робили свої дії, все було нормально», – каже житель Миргорода Василь Соломаха.

Після завершення навчань вулицю розблоковують. У навчаннях взяли участь понад дві сотні співробітників Служби безпеки, поліцейських та нацгвардійців області. Такі тренування на Полтавщині проводять щороку.