Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Сім’ї Божко за заявою сусідів відключили cвітло та газ

Сім’ї Божко за заявою сусідів відключили cвітло та газ

Ось у цій частині будинку проживає сім’я Божко без газу та світла три тижні. Лідія варить їсти на електричній плитці, яку підключили до мережі сусідів з іншого будинку.

«12 липня нам було відключено газопостачання без нашої згоди і нашої присутності. Перелізли через огорожу, украли без попередження кусок труби і гайку від лічильника», розповідає Лідія Божко, яка мешкає на Луговій, 2А.

Лічильник газу встановлений на подвір’ї  сусідів, каже пані Лідія. Особовий рахунок за газ та електроенергію – спільний. Жінка хотіла зробити власний, щоб підключити газ та світло індивідуально.

«Зробила всі проекти. Всі документи по «Полтавагазу» оплатили суму, яку нам сказали. Приїхала бригада сьогодні підключати газ, не пустили на територію свою сусіди»,– розповідає Лідія Божко, яка мешкає на Луговій, 2А.

Сусідка Валентина Рапота розповіла, чому не пустила на подвір’я газовиків.

«Це - не наше господарство, я його опалювати не хочу. Якби вони врізалися в мій стояк, то мені б треба було провести демонтаж. Мало того, щоб ми пів стіни вирізали, ось тут треба продовбати дорогу. Я і так, ледве можу заходити і стояк поставити посередині. Тобто я взагалі ні внести, ні винести речі не можу»,говорить Валентина Рапота, яка мешкає на Луговій, 2.

Валентина каже: сусіди не вчасно платили за рахунками.

В кінці грудня я прийшла і спитала показник світла лічильника. І вони також сказали мені показник газу зовсім інший. Я побачила, що вони мене обдурюють»каже Валентина Рапота, яка мешкає на Луговій, 2.

За словами Лідія Божко, вони платили вчасно. 3 серпняжінка викликала поліцію та написала заяву, щоб їй відновили газопостачання.

«Ця заява по територіальності буде передана до Подільського відділку поліції. А вже у подальші строки, там нададуть якомусь інспектору, який буде її розглядати», розповідає поліцейський  Полтавщини Віталій Грисик.

Лідія Божко зібрала документи, щоб її родині підключили газ та світло. З ними звернулася до «Полтаваобленерго» та «Полтавагазу».Нині родина чекає на дозволи, щоб встановити індивідуальні  газовий та - електро лічильники. Якщо сусіди перешкоджатимуть, родина звернеться до суду.