Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

У Бутенках будують шляхопровід через залізницю

У Бутенках будують шляхопровід через залізницю

У селі Бутенки будують ось цей шляхопровід через залізницю. Його створюють, щоб розвантажити національну дорогу Дніпро-Решетилівка. Ця черга машин утворилася на автошляху через перекриття переїзду. Інтенсивність руху цією дорогою – 10 тисяч авто за добу, каже Анатолій Мягкохліб.

«Прийнято рішення урядом, будувати її із залізобетону. Вона вся буде переведена у 1-Б категорію. Тобто по 2 смуги руху у кожному напрямку. Швидкість і трафік тут значно пожвавиться», - розповів заступник начальника Служби автодоріг Полтавщини Анатолій Мягкохліб.

На будівельному майданчику до десятка робітників та стільки ж техніки. Там працюють над зведенням насипу та підпірної стінки.

«Виконуються будівельно-монтажні роботи по геоукріплених насипах з  використанням георешітки, геоблоків. Виконуються бідвельні роботи по монтажу дренажів», - розповів підрядник Олександр Лозовщук.

За допомогою  цього приладу Андрій Пічко визначає висотні відмітки. Робітник пояснює, як це робить.

«Беремо вверх цеглини блоку. І переносимо її на ціпок. Механізатор бачить, на який рівень здійснювати досип ґрунту. Передаю дані. Потім механізатор, у процесі роботи, на рівні цих відміток здійснює засипку ґрунту», - розповів працівник Андрій Пічко.

Цей шляхопровід через залізницю будують близько 9 місяців.

«Уся вартість шляхопроводу із підходами – близько 300 мільйонів. Виконано робіт понад 40 мільйонів гривень», - говорить Анатолій Мягкохліб.

Нагадаємо, шляхопровід будують у рамках державного інвестиційного проекту з розвитку національної дороги Дніпро-Решетилівка. Роботи хочуть завершити протягом двох років. Зокрема будівництво ось цієї транспортної розв’язки на перехресті автошляхів Полтава-Олександрія та Дніпро-Решетилівка.