Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Безпритульні собаки та коти: у Полтаві провели акцію «Візьми щастя в дім»

Безпритульні собаки та коти: у Полтаві провели акцію «Візьми щастя в дім»

До Сонячного парку у Полтаві волонтери привели п’ятьох собак та чотирьох котів. Шукають їм нових господарів.

"Усіх тварин, яких ми знаходимо, це колишні домашні тварини. Або це дорослі, яких вигнали з якихось причин. Або вони загубилися. Або це маленькі цуценята, яких, зазвичай, люди не хочуть стерилізувати. своїх домашніх улюбленців", - говорить Анжела Рослова, організаторка акції.

Це - пес Лучік. Йому майже 5 місяців. На нього натрапила Дана Кравченко.

"Ми його знайшли 2 місяці тому. Відібрали у безхатьок. Він привитий комплексною вакциною і поліваком. Має ветпаспорт", - каже зооволонтерка Дана Кравченко

Зооволонтерка Ольга Жуковська знайшла цю кішку майже півроку тому. Їй тоді було близько семи місяців.

"Ця кішка була знайдена ще з однією сестричкою-близнючкою. І ще однією сестричкою, але іншого вигляду. Я її знайшла у перший день, коли коробочка була замотана. Не була виснажена, промокла. Достатньо було зробити антигельмінтну обробку", - говорить зооволонтерка Ольга Жуковська.

На акцію до Сонячного парку прийшла полтавка Людмила Толкачова.

"Я перший раз побачила у Полтаві. Прийшла дізнатися, що тут до чого. Думаю, буду допомагати. Якась крупинка, якась каструля, може буде виходити. Мені всіх тварин шкода безпритульних. Всіх", - розповідає полтавка Людмила Толкачова.

На заході можна придбати прикраси. Виручені кошти спрямують на утримання тварин. Акцію «Візьми щастя в дім» проводять в обласному центрі шостий рік поспіль.