Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Мешканці будинку на Левицького, 19 залишилися без газу

Мешканці будинку на Левицького, 19 залишилися без газу

Це багатоповерхівка на вулиці Ореста Левицького, 19. Мешканці сорока квартир без гарячої води та газу з шостого серпня.

«Вода холодна, води немає. Вони відключили газ нам», – розповідає керівниця об’єднання «Лихачівське».

Неля Жовнір каже: щомісяця замовляє ліміти на газ для будинку у компанії «Нафтогаз України». Це – звернення до державної компанії щодо постачання блакитного палива на серпень.

«Вирішила їхати в Київ, щоб нам не відключали ліміти, щоб нам надали швидше»,розповідає керівниця об’єднання «Лихачівське».

Компанія «Нафтогаз»не нарахувала ліміти на блакитне паливо. Ми надіслали їм інформаційний запит, щоб пояснили, чому вчасно не нарахували ліміти. «Полтавагаз» після  попередження відключив блакитне паливо у будинку.

«Виконали все по закону. Вам опломбували тимчасово – до отримання лімітів на газопостачання»,каже начальник групи внутрішнього контролю «Полтавагаз» Віктор Горопашний.

«З 25 числа ви повинні були сплатити, вирішити всі питання відповідно до чинного законодавства. Газопостачання буде вам відновлено тільки після того, коли вам надійде ліміт. «Нафтогаз» підтвердить це»,говорить керівник виробничих служб «Полтавагазу» Юрій Самсонов.

Додаткову угодупро нарахування лімітів Неля Жовнір надіслала  31 липня. На момент підготовки сюжету жінка повідомила: «Нафтогаз» нарахував ліміти. Нині мешканці будинку чекають на відновлення газопостачання.