Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Два з половиною кілометри автодороги Лубни-Миргород-Опішня капітально відремонтували

Два з половиною кілометри автодороги Лубни-Миргород-Опішня капітально відремонтували

Пенсіонерка Галина Штогрін, яка торгує на місцевому ринку, на базар їздить велосипедом.

«У центрі на цій дорозі - ямковий ремонт. Спасибі хоч за те. І ми тепер як їдемо сюди велосипедом, так, здається, що ми в якомусь місті», - розповідає жителька Опішні Галина Штогрін.

Місцева жителька Любов Колодка каже, відрізок цієї дороги не ремонтували близько десяти років.

«Це Сорочинський ярмарок скоро, то мабуть з цим пов’язано. Почнеться ярмарок і тому зробили дорогу», - каже місцева жителька Любов Колодка. 

З Полтави на Гадяч возить вантажі Юрій. Через Опішню їздить п’ять разів на тиждень.

«Якщо зрівняти зі старою дорогою, то, звичайно, можна і в космос злетіти, якщо нажати. А так, все гарно. Аби ще до Гадяча зробили, було б і швидше, і краще нам вантажі доставляти», - каже водій Юрій Гавриш. 

Ось такою була регіональна дорога Лубни-Миргород-Опішня в Зіньківському районі місяць тому. Нині тут повністю відновили майже два з половиною кілометри автотраси.

«ТОВ Альтком» виконало роботи на суму близько 15 мільйонів. Це робилося в межах поточного і середнього ремонтів. Гарантія підрядником дається на 5 років»,- каже заступник начальника Служби автодоріг у Полтавщини Анатолій Мягкохліб 

Крім нового асфальту на всій протяжності автошляху нанесли дорожню розмітку та встановили 65 нових знаків. 

 «А взагалі по дорозі Лубни- Миргород_Опішня в наших планах ще відремонтувати близько 9 км доріг», - каже заступник начальника Служби автодоріг у Полтавщини Анатолій Мягкохліб