Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Полтавці збирають канцтовари для дітей з малозабезпечених сімей

Полтавці збирають канцтовари для дітей з малозабезпечених сімей

Вікторія Гончар прийшла до благодійного фонду «Карітас Полтава» з канцтоварами, які придбала.

«Папочки, зошити, блокноти. Також олівці, фарби, пенал для олівців. Все, що потрібно дітям. Вони яскраві. Я думаю, що ці речі якійсь дитині принесуть радість», - розповідає Вікторія Гончар, яка принесла до благодійного фонду канцтовари.

Ці канцтовари для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. 

«Дізналися про акцію. З моїм чоловіком та сином зібрали невеличкі подаруночки дітям, які цього потребують. Хочемо їм це передати. Нехай воно служить їм на радість», - каже Вікторія Гончар, яка принесла до благодійного фонду канцтовари.

«Дякую, що ваша родина відкликнулася на цю акцію. Добро робити легко. Головне - мати бажання»,- каже координаторка акції «Шкільний портфелик» Алла Раковець.

Благодійну акцію «Шкільний портфелик» у Полтаві проводять вдруге.

«В тому році було дуже багато, чого потребували діти. Тому на жаль, не вистачило для всіх людей, які зверталися до нас. Тому, що це був перший рік, коли в Полтаві проводили акцію. Тому на жаль не так багато полтавців долучилося», - говорить координаторка акції «Шкільний портфелик» Алла Раковець.

Інна вирішила допомогти дітям з малозабезпечених родин - речами. Перебрала вдома одяг та принесла до фонду.

«Допомагаю я більше грошовою допомогою. Також сюди приношу деякі речі, які мені не знадобляться. Деякі речі, вони вдома не потрібні, а деяким людям вони потрібні. Тому це взаємодопомога для обох сторін. Ті, кому вони потрібні речі можуть використовувати вдруге»,-  каже Інна Тимченко,яка принесла речі до благодійного фонду.

Збиратимуть канцтовари та речі до 25-го вересня. Після цього працівники фонду «КАрітас Полтава» передадуть їх школярам.