Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Полтавка скаржиться на ремонт її пандусу

Полтавка скаржиться на ремонт її пандусу

Галина Фітенко живе на першому поверсі будинку на Ціолковського, 40. Каже: цей пандус  встановили вісім років тому для її чоловіка  за кошти родини та його колег.

 «Взяли всі дозволи й побудували балкон, а пізніше – пандус»  ‒ каже  власниця пандусу Галина Фітенко.

 2012-го року чоловік Галини Фітенко помер. Нині жінка користується пандусом сама.

«У мене проблеми зі спиною. Маю інвалідність третьої групи. Тому я тільки цим пандусом користуюсь, бо східцями мені важко сходити»  02.52 ‒ каже  власниця пандусу Галина Фітенко.

Галина каже:  у травні минулого року робітники «Міськсвітло» заміняли труби на цьому подвір’ї. Частину пандуса зняли.

"Відрізали металевий з’їзд. А потім неправильно приварили. Тому що як йдеш, то він прогинається. Я навіть ходити боюся, бо думаю, що зламається» 04.01  04.10 «Зняли бетонну плиту й відкинули. А тепер ви ж бачите що тут робиться» ‒ каже  власниця пандусу Галина Фітенко.

У телефонній розмові інженер «Міськсвітла» Юрій Міщенко розповів:  

«По завершенню робіт конструкцію пандусу відновили та підсипали ґрунт. По конструкції пандусу видно, що за призначенням його давно не використовували» “Ми не планували ще ремонтувати пандус. З такого приводу до нас не зверталися»  ‒ розповідає інженер підприємства «Міськсвітло» Юрій Міщенко.

Представник Асамблеї людей з інвалідністю розглядає проект пандусу. Каже: у документах немає погодження державної будівельної інспекції. Жінці потрібно наново зібрати документи, щоб узаконити конструкцію  пандусу.

«За проектною документацією мали двоярусний пандус, а ми бачимо що це легка конструкція. Й поручні та кут нахилу не відповідають державним будівельним нормам. Тобто зробили скільки мали коштів»  «Ті служби які приїжджали сюди можуть зробити територію тільки до пандуса. А сам пандус – це відповідальність тих людей, які живуть у будинку» ‒  говорить регіональний представник Нацасамблеї людей з інвалідністю Ірина Твердохліб.

Для відновлення бетонної доріжки до пандусу, Ірина Твердохліб радить звернутися до «Міськсвітла».

Просто звернутися листом, можливо особисто підійти й сказати: «Будь ласка, допоможіть облаштувати»  ‒  говорить регіональний представник Нацасамблеї людей з інвалідністю Ірина Твердохліб.