Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

У Полтаві зросли ціни на пальне

У Полтаві зросли ціни на пальне

З початку серпня в Україні збільшилися ціни на пальне. Це пов’язано із зростанням курсу долара. Дорожчання іноземної валюти на одну українську гривню призвело до підвищення цін на дизпаливо та бензин до п’ятдесяти копійок. Ольга Боцула продовжить

 «Виходить досить дорого. 00:20 -00:22 Можливо, 3-4 тисячі. Не менше.  Стало дорожче пальне, але справ не стало менше. Тож їздити треба», - каже водій авто Олег Бондаренко.

 Водій цієї автівки заправляє її дизельним паливом. За місяць витрачає близько п’яти тисяч гривень.

 «Для роботи потрібно, тому я не заморочуюсь над ціною», -каже водій авто Віктор Сідоров.

Полтавець Дмитро власний автомобіль заправляє бензином.

Я помітив дорожчання цін на паливо. Його всі помітили.  «Буду продавати машину, купувати машину з газом», - говорить водій авто Дмитро Сергієнко.

Це - одна з полтавських автозаправних станцій. Літр 95-го тут коштує 32 гривні. З початку серпня цього року ціни на паливо підвищили на 50 копійок. Причина здорожчання – зростання курсу долара, телефоном повідомив експерт паливного ринку Сергій Куюн.

 «Ми країна-імпортер нафтопродуктів. За валюту купуємо 85 відсотків пального. Крім того,податки, а саме акцизний збір, встановлений у євро і теж залежить від валюти», - говорить директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн.

За прогнозами експерта паливного ринку, таке подорожчання – останнє в цьому році. Якщо курс долара в Україні впаде, то і ціни на дизельне паливо та бензин стануть нижчими