Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Біля будівлі суду, де розглядатимуть справу Кернеса, поліція ставить огорожу

Біля будівлі суду, де розглядатимуть справу Кернеса,  поліція ставить огорожу

Металеве огородження розставляє поліція навколо Київського районного суду Полтави. Тут сьогодні відбудеться чергове засідання у  справі Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Засідання призначене на 10 годину. Останнє слухання справи  відбулося 10 липня. Тоді суддя Андрій  Антонов пішов до дорадчої кімнати для винесення вироку.

Нагадаємо, суд триває з березня 2015 року. Харківського міського голову звинувачують у викраденні та побитті учасників Євромайдану.

Нагадаємо, Геннадія Кернеса та двох його охоронців обвинувачують у викраденні і побитті учасників харківського Євромайдану. Це Олександр Кутянін та Сергій РяпОлов. За версією прокуратури, злочин стався у січні чотирнадцятого року. Потерпілі знімали на телефон автомобілі біля готелю «Національ», де живе мер Харкова. Охоронці Кернеса переслідували їх, схопили, доправили до готелю і погрожували вбити. Обвинувачення стверджує, що Сергія Ряполова по обличчю вдарив особисто Геннадій Кернес. Підозру меру Харкова оголосили у березні чотирнадцятого. За рік, справу передали до суду. Статті - незаконне позбавлення волі або викрадення людини, катування та погроза вбивством. Справа слухається у Полтаві - за рішенням Вищого спеціалізованого суду. Розгляд триває два роки і десять місяців. Геннадій Кернес звинувачення заперечує, кримінальну справу називає сфальсифікованою і політично вмотивованою.