Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Курс молодого воїна проходять у Нових Санжарах

Курс молодого воїна  проходять у Нових Санжарах

Пані Оксана готує рисову юшку з м’ясом. Вона на вишколі - за повара. «Багато різних спецій, приправ. На природі, коли побігали, позбирали дрова, натомилися. Хлопці за водою побігли. Думаю, все смачне буде», -  говорить учасниця табору «Ворскла 2018» Оксана Ульянченко.

На вишкіл пані Оксана приїхала з Конотопу. «Я на ці вихідні планувала зустріч однокласників. Коли я зателефонувала в Полтаву, мені вистачило 5 хвилин, щоб зрозуміти, що переношу зустріч випускників і приїду сюди», - говорить учасниця табору «Ворскла 2018» Оксана Ульянченко.

Аня та Сергій розгортають намет. Участь у вишколі вони беруть не вперше.  «Вмію користуватися зброєю. Зможу розказати людям про тактичну медицину. Знаю, як надавати медичну допомогу », - розповідає учасниця табору «Ворскла 2018» Анна Рязанова.

Тут учасникам пояснюютьоснови тактичної медицини та знайомлять з макетами зброї. Вишкільно-спортивний табір відвідали близько трьох десятків учасників з Полтавщини.  «Якщо заберуть у армію, то стануть у нагоді ці знання», - каже учасник табору «Ворскла 2018» Валентин Яценко.

 «Наша країна у стані війни, то молоді потрібно доносити в таких форматах, що нашу країну треба захищати 02:33 -02:36 Молодь залучати, відучати від алкоголю й тютюну», - говорить голова всеукраїнської організації «Сокіл» Георгій Сьомін.

Кошти на табір - з обласного бюджету. На організацію вишколу витратили 10 тисяч гривень. «Для молоді зараз важливо подати інформацію таким чином, аби вони відірвалися від своїх гаджетів, вийшли із зони комфорту, особливо в літній час.

Тут не лише полтавці. Приїхала молодь з області. Це і Гребінка, і Миргород, Новосанжарський район», - каже в.о. директора «Обласного молодіжного центру»Світлана Громцева.

Вишкільно-спортивний табір «Ворскла 2018» у Нових Санжарах триватиме три дні.