Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Тисячу літрів борщу зварили в Опішному (ОНОВЛЕНО)

Тисячу літрів борщу зварили в Опішному  (ОНОВЛЕНО)

З грушами, раками, чорносливом та карасями. П’ятдесят видів борщу готують у казанках, на вогнищі, вмузеї-садибі «Лялина світлиця». Цю піч зайняла Катерина Піщаленко.«Новинку готую - борщ з грушами. Без картоплі, капусти. Тільки бурячок, груші, м’ясце і засмажка» , –  розповідає учасниця фестивалю Катерина Піщаленко.

Анатолій Котляр приїхав на гастрономічний фестиваль із Полтави на велосипеді. Куштує борщ із качкою.«Гарний! Найбільше подобається той, що мама готує. А так, хочу тут багато борщів різних спробувати» , –  розповідає Анатолій Котляр, який приїхав на фестиваль.

На цьому автомобілі приїхала з НімеччиниІрина Денис разом із чоловіком Берном. Подружжя готує борщ, називає його «німецько-львівським». «У таку спеку і таку чудову погоду хочеться чогось холодного. Але так, як це фестиваль борщу, то мусить бути борщ. Зробили холодний борщ » , – каже учасниця фестивалю із Німеччини Ірина Денис.У музеї-садибі випікають весільний коровай. Ганна Нечепоренко має секрет приготування хлібу.« Виспівувати йому треба, щоб веселі були, щоб удався гарний»,  розповідає Ганна Нечепоренко, яка спекла коровай.

На фестиваль «Борщик глиняному горщику» з'їхалися близько півтисячі людей. Щонайменше п'ятнадцять господинь зготували тисячу літрів борщу.