Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У серпневому випуску #Звіти_наживо про підготовку до навчального року звітуватиме Олена Харченко

У серпневому випуску #Звіти_наживо про підготовку до навчального року  звітуватиме Олена Харченко

Вже цієї п’ятниці, 17 серпня, о 19:20 у прямому ефірі Суспільного мовника Полтавщини телеканалу “ЛТАВА” відбудеться шостий випуск програми #Звіти_наживо, присвячений звітуванню чиновників, відповідальних за підготовку освітніх закладів до 1 вересня. Протягом 52 хвилин директорка Департаменту освіти Полтавської ОДА Олена Харченко розкаже про результати роботи протягом періоду канікул та відповідатиме на запитання громадян на журналістів.

Команда Суспільного за участі Громадського руху ЧЕСНО ставитиме питання, що стосуватимуться готовності навчальних закладів до 2018-2019 навчального року. Серед іншого, посадовець звітуватиме про проведення ремонтів, приведення будівель у відповідність до санітарних та протипожежних норм, результати кампанії із зарахування першокласників до навчальних закладів згідно з новою реформою (черговістю за пропискою). Крім того, чиновник розкаже про нововведення, пов’язані з децентралізацією, а саме підвезення дітей до шкіл автобусами, якщо у місцях проживання дітей відсутній або скорочений навчальний заклад, нову організацію харчування школярів, функціонування батьківських фондів тощо.

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Харченко та протягом прямого ефіру за телефоном студії телеканалу ЛТАВА (0532) 60-22-01.

Команда UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадський рух ЧЕСНО продовжують всеукраїнський проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.