Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Волонтери з Туреччини та Італії прибиратимуть Полтаву

Волонтери з Туреччини та Італії прибиратимуть Полтаву

Лекції щодо сортування побутового сміття для полтавських студентів протягом минулого тижня провели волонтери з Туреччини та Італії. У місті вони будуть шість тижнів. Іноземці стали учасниками проекту щодо поводження з твердими побутовими відходами. Із 13 серпня стажери організують вуличні акції у Полтаві і закликатимуть людей не забруднювати навколишнє середовище. Також волонтери перейматимуть досвід об’єднаних громад Полтавщини та ділитимуться із ними своїм. Про це розповіла координаторка проекту Юлія Городчаніна:

«Їхатимемо на Макухівку разом з ними. під час всіх презентацій ми розказуємо як правильно і навіщо  сортувати сміття. Як цем відбувається в нас, як це відбувається за кордоном. Тому, що в обох їхніх країнах сортують сміття, переробляють. В день прибирання вони разом із усіма на головній локації будуть працювати», – розповіла координаторка проекту Юлія Городчаніна.

Пробудуть у Полтаві троє волонтерів з Туреччини та Італії до середини вересня.Вони візьмуть участь у прибиранні міста до всесвітньому дня прибирання в «World Cleanup Day». Цю акцію проведуть 15 вересня у 150-ти країнах світу.