Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Акторами вистави «Місто Полтава наосліп» стали незрячі та люди, які бачать

Акторами вистави  «Місто Полтава наосліп» стали незрячі та люди, які бачать

Сергій Мегелик, який  втратив зір  у 13 років,  став учасником вистави « Місто Полтава наосліп». У постановці, каже, грає роль самого себе.

«Вирішили першими протягти руку до всіх людей і дати їм можливість зрозуміти, що у нас є  проблеми, і що не завжди жалість може вирішити їх. Насправді все це вище і набагато серйозніше», –  розповідає незрячий учасник вистави Сергій Мегелик.

Учасників вистави поділили на групи, які виконували завдання наосліп.

«Це прийти у громадське місце – магазин і купити продукти наосліп. Потім ми будемо їхати у громадському транспорті і дійдемо до другої локації, де відбудеться друга частина», – каже координаторка вистави «Місто Полтава наосліп»  Наталя Баранник.

Руслан Дмитренко грає роль незрячого. Йому дали завдання купити десять цукерок у магазині наосліп. Допомагає хлопцю це зробити подруга Анастасія.

Руслан Дмитренко,грає роль незрячого у виставі. 

«Без Насті взагалі б нічого не вийшло. Це повний треш. Я не відчуваю простору і незрозуміло де що лежить», - розповідає учасник вистави Руслан Дмитренко.

У виставі « Місто Полтава наосліп» взяли участь близько двадцяти  людей. Половина  з них  - незрячі. Такий проект Театр сучасного діалогу  представив глядачеві вперше.