Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Кілометрові затори утворюються на трасі Київ-Харків біля Копилів

Кілометрові затори утворюються на трасі Київ-Харків біля Копилів

Це траса Київ-Харків-Довжанський в обідню пору. Доки автомобілі рухаються однією смугою, інші чекають в заторі. Закриту смугу проїзду ремонтують.

Цей водій затримався на годину. 

Михайло каже:  «Чого вони його вночі не роблять? А оце вдень? Машина перегрівається, людина перегрівається. Ну, йолки-палки».

Шляхопровід через залізницю розташований на триста сорок п’ятому кілометрі траси державного значення. На час ремонту тут встановили тимчасовий світлофор.

«Роботи проводять по правому проїзду. У зв’язку з цим транспорт рухається в реверсивному режимі по дві хвилини по лівому проїзду. Схеми руху погоджені з управлінням патрульної поліції», - розповіла прес-секретар Служби автомобільних доріг Полтавської області.

Доки для машин у напрямку з Києва до Харкова горить червоне світло, пасажири цієї маршрутки вийшли на свіже повітря.

«Я спізнююся на 40-50 хвилин на маршруті. Об’їжджаємо іншими дорогами, скаржаться пасажири. По часу не вкладаємося взагалі».

Цього водія, який не назвав свого прізвища, затор не турбує.

«Буквально за тиждень чи за два перший раз їдемо, не знав, що таке. Хай краще буде затор отакий, але щоб відремонтували. Аби ще зробили об’їзд, що через Полтаву», - каже Ігор.

Цю частину шляхопроводу ремонтуватимуть до кінця вересня, говорить Юлія Іващенко.

«Зараз підрядна організація «Укртрансміст» проводить зняття бетонного покриття. Паралельно на деяких ділянках уже розпочалося армування споруди. Після цього розпочнеться укладання нового покриття. З обох боків будуть замінені перехідні плити», - додає прес-секретар Служби автомобільних доріг Полтавської області.

Потім підрядна організація ремонтуватиме іншу частину шляхопроводу. А на цій рух перекриють.