Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Волонтери розмальовують стіни у полтавській міській дитячій лікарні

Волонтери розмальовують стіни у полтавській міській дитячій лікарні

Ось цей малюнок волонтери благодійного фонду «Карітас- Полтава» почали зображати два дні тому. Настінна картина -  у хірургічному відділенні. На ній – тварини-супергерої, метелики та квіти.

"Ми малюємо своєю фарбою. Поки немає благодійників, які б допомогли закупити нам матеріали. Вони екологічні та без запаху. Це дуже важливо для дитячої лікарні. І нам необхідний стійкий лак до миття", - каже Оксана Лашенкова, працівниця благодійного фонду: 

Малюють волонтери акриловими та водоемульсійними фарбами.

Катерина розмальовує стіну навпроти.

"Зараз малюю метелика, який буде прикрашати цю стіну. Він продуманий у нашій концепції. Він легкий, гарненький, симпатичний і  хочеться, щоб кожна дитина, яка буде дивитись на нього – відволіклася від буденності, яка є тут", - Катерина Боняківська, працівниця благодійного фонду:

«Лабораторія супергероїв» - так називають цей проект волонтери.

Такі малюнки з’являться у кожному відділенні дитячої лікарні, каже Оксана Лашенкова.

"Ми думаємо, що до нового року, можливо до Святого Миколая, ми вже завершимо", - Оксана Лашенкова, працівниця благодійного фонду

Такі малюнки позитивно впливатимуть на дітей, каже лікар-хірургМикола Гриценко.  

"Тут - у дітей сльози, тут поряд перевязувальна, де рідко роблять приємні речі. Тут дитині було боляче, вона плакала. А коли вийшла і побачила те зайчатко, мама їй там показала, вона посміхнулась і все. Це позитивні емоції. Така дитина одужає швидше", - Микола Гриценко, завідувач хірургічного відділення дитячої лікарні

Нині волонтери створили два малюнки. Цей завершили 3 дні тому і готують новий.