Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

У Полтаві поблизу підземного переходу на вулиці Соборності обладнали доріжку до тимчасової зебри

У Полтаві поблизу підземного переходу на вулиці Соборності обладнали доріжку до тимчасової зебри

Частину паркану, який відмежовував проїжджу частину і паркову зону, прибрали. Доріжку, що веде до тимчасового наземного переходу, засипали щЕбенем.

Облаштували наземний перехід тимчасово. Так полтавці матимуть безпечний обхід, поки ремонтують підземний перехід, пояснює патрульна Аліна Кондратенко.

«Управління ЖКГ міста Полтави звернулося до відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Полтавщини із офіційним листом на отримання дозволу на нанесення дорожньої розмітки (нерегульований пішохідний перехід) і встановлення відповідних інформаційних і попереджувальних знаків», - розповіла поліціянтка Аліна Кондратенко.

Полтавка Ліана Нолден вперше пройшлася тимчасовим пішохідним переходом.

«Я так думаю, що доцільний. Якщо цей відремонтують, то мені більше подобається через перехід. Водії свідомі. То так швидше переходити», - говорить полтавка Ліана Нолден.

Дар’я Могіла перестала користуватися підземним переходом. Тепер іде «зеброю».

«Там я боюся, тому що там підземний перехід ще не закінчилися. Я туди не спускаюся. Звісно, страшно. Треба дивитися, якщо ви хочете трішки пройти», - каже Дар’я Могіла.

Щодня цієї дорогою їздить Сергій Гладирь.

«Тут було зажди паркомісце. Люди зупинялися. Робітники намалювали землю. Поворот. Незручно. Люди як ставили машини, так і ставлять», - говорить Сергій Гладирь.

Вхід до підземного переходу на вулиці Соборності частково закрили. Нині там тривають ремонтні роботи.

Про наближення до нерегульованого пішохідного переходу попереджають ці знаки.

 «Найближчим часом він буде закритий. І люди зможуть користуватися нерегульованим пішохідним переходом, який нанесений на вулиці Соборності. Це тимчасово, допоки тривають ремонтні роботи у підземному пішохідному переході», - каже Аліна Кондратенко .

Цю розмітку  нанесли минулого тижня. Майже місяць тому тимчасові «зебри» з’явилася поблизу підземного переходу на вулиці Шевченка.