Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Двадцять чотири турнікети встановили на стадіоні «Ворскла»

Двадцять чотири турнікети встановили на стадіоні «Ворскла»

Двадцять чотири турнікети встановили на стадіоні «Ворскла». Вони – біля кожного входу на трибуни арени. Система контрою – під відеоспостереженням. За нею слідкує адміністратор стадіону.

"Тут ми бачимо помилки, або наприклад невідомий штрих-код, або успішні входи. Бачимо стани турнікетів. Також в нас є сканери штрих-кодів. Ними будуть користуватися стюарди в тих випадках, коли буде велика кількість людей і всі турнікети будуть зайняті, або коли будуть виникати якісь помилки", - каже Андрій Говтяниця, системний адміністратор ФК «Ворскла». .

Системний адміністратор клубу показує, як виглядатимуть нові квитки.

Коди є абсолютно однаковими. Це зроблено для того, щоб якщо один штрих-код пошкодиться – інші будуть працювати. 

Працівник футбольного клубу «Ворскла»Артур Грицюк показує, як правильно сканувати квиток.

"Якщо ви придбали білети через інтернет і вони знаходяться у ваших гаджетах або телефонах, то ними можна скористатися, навіть не роздруковуючи даний квиток, а з самого пристрою. Потрібно піднести мобільний до пристрою і система сканує зображення і ви без проблем проходите", - говорить Артур Грицюк, головний юристконсульт ФК «Ворскла»

Відсканувавши квиток, потрібно пройти на стадіон за сім секунд. Якщо ж не встигли – вхідний білет сканується повторно. Тим, кому не вдалося з першого разу потрапити на арену, допомагатимуть стюарди.

"На цю гру поставимо більшу кількість стюардів. По-друге, ця система дуже проста з точки зору користування. І для людей похилого віку ми передбачили чотири каси, які будуть в робочому режимі", - каже Олег Лисак, віце-президент ФК «Ворскла»:

Турнікети привезли із Харкова. Клуб їх придбав за три мільйони гривень.Нагадаємо, встановлення системи контролю – одна із вимог УЄФА.  Це зробили, щоб підвищити рівень арени з 2-го до 4-го. Тоді полтавська команда зможе прийняти домашні матчі групового етапу Ліги Європи – вдома.