Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

П'ятий рік поспіль володарем Кубку Полтавщини з футболу стає «Олімпія»

П'ятий рік поспіль володарем Кубку Полтавщини з футболу стає «Олімпія»

З таким плакатом земляки приїхали до Полтави підтримати свою команду. П'ятиразові переможці кубку «Олімпія» рахунок у матчі відкрили на 63-й хвилині

І потім на останній доданій у матчі хвилині закріпили рахунок. Тоді «олімпійці» обхитрили воротаря «Колоса» і той не встиг повернутися до своїх від воріт суперника.

- «Це, мабуть, єдина команда, що почала підготовку до сезону ще в грудні місяці. Бачите, що результати дають про себе знати. І результат, будь ласка, ви бачите на полі», - розповів про свою команду-переможницю наставник Олександр Кулик.

Переможці, говорять, святкуватимуть не довго.

- «Вип'ємо шампанського і поїдемо далі. В суботу маємо наступний етап. Ретельно готуватимемося до наступної гри. Ми все виграємо, тому дуже люблю свою команду! І футбол люблю!», - так прокоментував перемогу свого колективу футболіст "Олімпії" із Савинців Євген Співак.

- «Команда хороша проти нас грала. Було багато боротьби. Особливо у першому таймі. Ніхто не хотів уступати», - розповів гравець "Олімпії" Владислав Рудченко.

Срібний призер Кубку – «Колос» із Оржицького району поступився «Олімпії» з Миргородщини із рахунком 0:2.

- «Вони дуже добре грали. Було багато хороших розіграшів кутових», - вважає вболівальник "Колосу" Роман Моротченко.

Після закінчення матчу обидві команди нагородили медалями.

«Олімпія» із Савинців ‑ абсолютний переможець області. Нині команда володар Кубку, і чемпіон головних змагань Полтавщини серед аматорських команд.