Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Другий шар бетону почали укладати на дорозі Дніпро-Решетилівка

Другий шар бетону почали укладати на дорозі Дніпро-Решетилівка

Другий шар бетону почали укладати на автодорозі Дніпро-Решетилівка. Його товщина - вісімнадцять сантиметрів. Загалом ремонтники покладуть три шари цементобетонного покриття на десяти кілометрах дороги. Реконструкцію траси на замовлення Служби автодоріг Полтавщини виконує підрядна компанія «Альтком». Нині на всій протяжності дорога має ширину сім з половиною метрів. Після реконструкції буде десять з половиною. За словами виконроба підрядної компанії Євгена Швайка, нинішнє покриття на 60% не відповідає вимогам за міцністю. А нове – цементобетонне – буде у 5-7 разів витриваліше за асфальтове.

"Уже уклали дорожнє покриття з грунтоцементу – це тридцять сантиметрів. Зараз кладемо пісний бетон. Після нього кластимемо ще один шар товщиною двадцять шість сантиметрів. Загальна товщина покриття на автодорозі Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка буде складатиме 74 сантиметри", - Євген Швайко, виконкроб компанії «Альтком»

"Робимо розбивку, тобто планування дорожнього покриття. Тут пісний бетон, грунтоцемент і важкий бетон. Це дорога першої категорії. Без геодезичних досліджень її побудувати неможливо", - Олександр Левік, геодезист.

За даними Служби автодоріг області,інтенсивність руху дорогою складає більше 10 тисяч транспортних засобів на добу.

фото: Служба автомобільних доріг у Полтавській області - офіційна сторінка