Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Генпрокуратура України скаржиться на Київський райсуд Полтави

Генпрокуратура України скаржиться на Київський райсуд Полтави

Апеляційну скаргу на рішення судді Андрія Антонова щодо закриття справи Харківського міського голови подала Генеральна прокуратура України. Про це розповів речник відомства Андрій Лисенко. 10-го серпня суддя Андрій Антонов закрив справу щодо Геннадія Кернеса, назвавши неявку прокурорів на дебати проявом бездіяльності. За словами Андрія Лисенка, генпрокуратура відкрила провадження щодо незаконного закриття справи проти очільника Харкова.

«Це пов’язано з тим, що суд виніс рішення без прокурорів. Вони були відсутні. Тобто, знаходились на лікарняному. Про це повідомили суд у встановленому порядку. Й були надані довідки. Але суддя вирішив по-своєму і мотивував своє рішення тим що він не може та не буде чекати прокурорів. Що вони начебто затягують засідання та не з’являються»  – розповів речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.

Під час засідання десятого серпня, суддя Андрій Антонов пояснив: на дебати не з’являлися ані прокурори, ані потерпілі чи їх представники. Тому суддя закрив справу, вважаючи це відмовою від звинувачення. Окрім прокуратури, апеляційну скаргу подав і потерпілий Сергій Ряполов. Нагадаємо, Харківського міського голову Геннадія Кернеса обвинувачували у викраденні та катуванні людей під час Євромайдану в 2014-му році.