Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Більше тисячі літрів питної води відправили на передову з Полтави

Більше тисячі літрів питної води відправили на передову з Полтави

Ось ці 205-ть пляшок джерельної води відправляють на Схід України. Її добувають працівники «Водоканалу» із власних свердловин.

"Ось це і є одна із свердловин, з якої добувають воду. Водоносні горизонти пробігають на глибині 700, або навіть 800 метрів. Саме така вода поїде на Схід до наших захисників", - говорить Ліана Козмійчук, речниця «Полтававодоканалу».

Воду відвезуть в Авдіївку для добровольців «Правого сектору», каже волонтерка Вікторія Мірошніченко. Бійцям її вистачить на 2-3 тижні.

"Їсти варять і п’ють воду. Звісно,нею не миються і  нею не перуть речі. Така вода  - на вагу золота. Бо звичайну, більш-менш можна набрати. Наприклад, з місцевих свердловин. 04:35 Буває воду привозять місцеві мешканці, допомагають", - Вікторія Мірошніченко, волонтерка та боєць батальйону «Луганськ-1»..

У кожному бутелі  - 5-ть літрів.

"Зараз з’явилася можливість відправляти воду не своїм транспортом, що для нас було трохи дорого", - каже Василь Воротинцев, генеральний директор підприємства «Полтававодоканал». 

Бутелі вантажать у машину. Їх волонтери відвезуть на пошту. На фронт вони прибудуть за три днів. Питної води, кажуть волонтери, не вистачає українським військовим у Широкиному та Зайцево на Донеччині.