Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

На футбольному стадіоні «Ворскла» у Полтаві запрацювало нове освітлення

На футбольному стадіоні «Ворскла» у Полтаві запрацювало нове освітлення

Встановлювали нове освітлення близько двох місяців.

"Воно повинно було бути у нас на перший тур чемпіонату. Ми не встигли до цього часу встановити освітлення, тому чотири гри у нас були на виїзді. І от друга домашня гра у нас буде відбуватися на стадіоні", - говорить Олег Лисак, віце-президент ФК «Ворскла»

Старим прожекторам – майже півсторіччя.

«Частина освітлення встановлювалась в 1975-му році, а частина встановлювалась у 1980-му році» «Об’єктивно, ні лампи, ні прожектори вже не відповідали сучасним вимогам», - говорить Олег Лисак, віце-президент ФК «Ворскла»

Вартість робіт зі встановлення освітлення ‒ триста тисяч євро.

«Близько двохсот п’ятдесяти тисяч євро коштувало обладнання: це не тільки освітлювальні прилади. У процесі встановлення заміняли електричні частини та обладнання управління»  «Все інше – це вартість робіт зі встановлення», - каже Сергій Войтенко, інженер підрядної компанії

Нові прожектори відповідають вимогам євростандартів якості освітлення стадіонів четвертої категорії, каже інженер Сергій Войтенко.

«При розрахунках світлотехнічного обладнання, першим, що ми врахували – це вимоги  FIFA щодо освітлення стадіону. На цьому стадіоні мінімальні вимоги до освітлення ‒ це 1400 люксів горизонтального освітлення", - каже Сергій Войтенко, інженер підрядної компанії