Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Гол-шедевр Кулача допоміг "Ворсклі" переграти "Маріуполь"

Гол-шедевр Кулача допоміг "Ворсклі" переграти "Маріуполь"

У 5-му турі чемпіонату України з футболу «Ворскла» вперше в сезоні приймала суперника вдома. На стадіоні імені Бутовського полтавська команда обіграла гостей з Маріуполя. Однойменна команда відкрила рахунок ‑ на 21-й хвилині нападник Руслан Фомін головою поцілив м'яча у ворота і вивів приазовців уперед. Господарі відігралися за 6 хвилин ‑ Владислав Кулач ударом через себе з лінії штрафного. Автогол вирішив долю матчу ‑ маріуполець Полегенько в 1-му таймі віддав гольову передачу, а під кінець матчу забив сам собі. Таким чином підопічні Василя Сачка у турнірній таблиці піднялися із 11-ї на восьму сходинку. Наступний матч гратимуть на виїзді ‑ в Олександрії, 25-го серпня.

- «Не заслужили програш. Мабуть, сьогодні не наш день, а день Полтави. Ті голи, які «Ворскла» забила шедевр Кулача і автогол...Важко коментувати.. Деякі футболісти завважали себе зірками, але доказали, що такими вони не є», - прокоментував матч наставник маріупольців Олександр Бабич.

- «Справді настрій радісний! Коли заходиш в роздягальню, така атмосфера, яку хочеться переживати ще і ще. Була інтрига. Були моменти. Були помилки. На перших хвилинах капітан вибув через травму. Натомість наш легіонер Артур показав себе на полі. Вольова не проста перемога. Попередньо у нас була низка програшів і 4 матчі на виїзді. Ми скучили за домашніми трибунами. Дай бог, всі, хто захворів і травмувався ‑ Одарюк, Сапай, Сергійчук ‑ мають скоро приступити», - розповів на післяматчевій прес-конференції Василь Сачко.