Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Кількасот полтавців не потрапили на матч "Ворскли" з "Маріуполем"

Кількасот полтавців не потрапили на матч "Ворскли" з "Маріуполем"

Максим Боковець із Києва приїхав на домашній матч«Ворскли». За «біло-зелених», каже, вболіває з дитинства. Перший тайм хлопець пропустив, бо за квитки, як і майже три сотні полтавців, заздалегідь не подбав. Тут працюють 3 каси. Продати квитки охочим – не встигають. Дехто, не дочекавшись своєї черги, йде, не потрапивши на стадіон. За словами віце-президента клубу Олега Лисака, вболівальників просили приходити на матч заздалегідь.

- «Ми в інтернеті виклали чітку схему руху громадян і все інше... Плюс, ми ж говоримо, що можна купити квиток заздалегідь он-лайн. Звичайно, якщо приходити на гру за 5-10 хвилин і вишукуватися в чергу, то можна і не дочекатися цього квитка», - озвучив позицію клубу віце-президент Олег Лисак.

Тут, поза стадіоном, вболівальники дізнаються: полтавцям забили. А потім, що нападник «Ворскли» зрівняв рахунок.Максим Боковець після забитого голу готовий йти на матч.

- «Це жерсть, відчув на собі всі види масажу, еротичного зокрема. Це неможливо! Не знаю, як.. 3 каси працюють, усе забито! Ми на другий тайм ідемо? Та ні, ми й на нього не встигаємо...», - поділився враженнями від стояння у черзі вболівальник «Ворскли» Максим Боковець.

На стадіоні працює нове освітлення, Максим з друзями йдуть перевіряти турнікети. Тут скупчення людей і перед, і під час матчу. Максим Боковець з друзями потрапив на стадіон.

- «Ми прийшли, хотіли сісти на чисті місця.. можу показати, ось. Виходить, потрібно брати ще додаткові засоби, типу газеток. Все таки, не відходить від нас Радянський Союз...», - розповів гість матчу «Ворскла - Маріуполь» Максим Боковець.

 Матч скінчився перемогою полтавської команди ‑ 2:1.