Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Метрові бур`яни ростуть на вулиці Симона Петлюри у Полтаві

Метрові бур`яни ростуть на вулиці Симона Петлюри у Полтаві


Обабіч вулиці Симона Петлюри – бур’яни. Їх пенсіонерка Людмила Тітаренко бачить із вікон свого будинку.

«Це вони виросли і навіть сухі стають, то значить давно вже. Та повинні покосити. Ходять косарі від комунального підприємства. Я так розумію. А є такі люди, які прибирають самі», - каже полтавка Людмила Тітаренко.

Полтавка Світлана Кіян цією стежкою ходить щодня.

«ЖЕКи косили. А в цьому році чи то грошей немає, чи то бажання. Двічі косили в тому році», - розповідає полтавка Світлана Кіян.

Полтавка Тетяна Максименюк каже: територію біля свого будинку доглядає самостійно.

Самі викошуємо, щоб порядок був.

За цю ділянку дороги  у полтавському  комунальному підприємстві з благоустрою не відповідають, каже його директор Олексій Харченко.

«Ми займаємося обслуговуванням парків, скверів, які знаходяться на нашому балансі. Вуличної мережі на нашому балансі немає», - говорить директор полтавського комунального підприємства з благоустрою Олексій Харченко.

Територію вздовж дороги не обслуговують і в житлово-експлуатаційній організації, каже заступник начальника комунального підприємства Михайло Лукін.

«Ми косимо всередині дворів. Покіс трави не входить у тариф. Але ми допомагаємо людям викошувати бур’яни. Адже розуміємо, що це робити потрібно. Багато хто з мешканців має алергію», -  розповідає заступник начальника КП «ЖЕО № 2» Михайло Лукін.

За словами  Михайла Лукіна, звернення покосити ось ці бур’яни місцеві жителі можуть надіслати до працівників житлово-експлуатаційної організації у Полтаві.