Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Із першого вересня у Полтаві почнуть перераховувати кількість пільговиків

Із першого вересня у Полтаві почнуть перераховувати кількість пільговиків

Це полтавка Ніна Коренівська.  На зупинці жінка чекає тролейбус.

«Я не користуюся кільцевими й маршрутними таксі. Тому що коли заходиш водії вимагають гроші» «кажуть що гроші за пільгові перевезення їм не перераховують», - говорить Ніна Коренівська, пенсіонерка

Пенсіонерка Анастасія Яцко каже: у Полтаві їздить всіма видами громадського транспорту.

«Два тижні я користуюся проїздом у маршрутці безкоштовно. Коли я кажу водію що в мене пенсійний, він говорить: «Будь ласка», - каже Анастасія Яцко, пенсіонерка

З початку вересня у громадському транспорті почнуть перераховувати пільговиків.

«Рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради»  «ТОВ «Трек Сервіс Контроль»  уповноважене провести дослідження у міському пасажирському транспорті на предмет визначення коефіцієнту співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів та кількості платних пасажирів», - говорить В’ячеслав Поспєлов, директор ТОВ «Трек Сервіс Контроль»

Пасажирів рахуватимуть студенти будівельного технікуму.

«Перепишуть кількість безоплатно перевезених пасажирів та кількість платно перевезених пасажирів. Й відповідними фахівцями  будівельного технікуму визначать коефіцієнт, згідно якого відділ соціального захисту розрахує виплати перевізникам на відшкодування за пільгові перевезення», - говорить В’ячеслав Поспєлов, директор ТОВ «Трек Сервіс Контроль»

Це відео сесії Полтавської міської ради, яка відбулася 20-го липня. Тоді депутати підтримали компенсацію за перевезення пільговиків у громадському транспорті.

«Це ті категорії, за які два з половиною роки витрати не відшкодовували і за які повинні були компенсувати кошти з державного бюджету»«Обсяг фінансів необхідних для реалізації програми – 40 мільйонів гривень», - говорить Юрій Сябро, начальник міського відділу з питань транспортних перевезень

Програма має компенсувати безкоштовні перевезення з першого серпня цього року. Юрій Сябро каже: невідомо, який борг перед перевізниками за попередні роки.

«Це неможливо встановити. 2,5 це все не платилося. Борг навіть ніхто не рахував», - говорить Юрій Сябро, начальник міського відділу з питань транспортних перевезень

Перевізник Оксана Андрієвська  розповіла: перерахунок пільговиків не вирішить проблему компенсації безкоштовних перевезень.

«В годину пік буде заходити людина і рахувати когось по головах? Це взагалі абсурд» «Для того щоб вирішити транспортні проблеми в місті, потрібно» «зменшити кількість транспортних засобів на маршрутах міста, створити єдине підприємство, яке буде здійснювати транспортне перевезення і ввести єдиний квиток», - каже Оксана Андрієвська, перевізник «ПОЛТАВА ЛЮКС 2017» 

За словами відповідального за дослідження В’ячеслава Поспєлова, кількість пільговиків мають порахувати до кінця вересня.