Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

5 транспортних засобів підприємства «Декоративні культури передадуть товариству «Блоссом»

5 транспортних засобів підприємства «Декоративні культури передадуть товариству «Блоссом»

Микола Білозоренко вивозить гілля у Полтаві на цьому тракторі. Його, каже тракторист, хочуть передати в оренду приватному підприємству «Блоссом».

 «Роботи тут то не буде. На даний час вже немає. Ми в основному все там робимо, в їх. Пропонували переходити на роботу. Ну нема в мене бажання пока туди йти. Ну якщо придавлять, то прийдеться, що я без роботи залишуся»,–розповідає тракторист підприємства  «Декоративні культури» Микола Білозоренко.

Ось договір оренди, який підприємство «Декоративні культури» уклало 3-го серпня із приватним підприємством «Блоссом». За його умовами повинні передали 3 автомобілі та два трактори. Коли саме, там не вказано.

«Якщо передадуть, то скорочувати ніхто нікого не буде. Ця техніка не має ніякого відношення до прибирання»,–розповідає директор підприємства «Декоративні культури».

Телефоном заступник директора підприємства «Декоративні культури» Сергій Луценко повідомив, що частини техніки на підприємстві вже немає.

«Вчора виїхала техніка з підприємства. У маршрутних листах було написано, що техніка повертається в гараж. Але ввечері о 17.00 годині не повернулися дві автовишки, не повернувся самохвал. Вони уїхали на фірму «Квіт Сервіс. Під час передачі техніки повинен бути договір оренди і акт прийому передачі техніки. Цього не було зроблено взагалі», – розповідає заступник директора підприємства «Декоративні культури» Сергій Луценко.

Механік Автандил Теделурі розповів, що документів на передачу техніки не було.

«Ні, нічого я не підписував», – розповів механік Автандин Теделурі.

Тракторист Микола Білозоренко повідомив, що сьогодні, 22 серпня його відсторонили від роботи.

 «Прийшла диспетчер, взяв путівку сиджу. Заходе завгар, каже ти сьогодні не виїжджаєш. Кажу причина? - Не знаю»,–розповідає тракторист підприємства «Декоративні культури» Микола Білозоренко.