Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Без газу залишилися мешканці майже двох десятків будинків у Полтаві

Без газу залишилися мешканці майже двох десятків будинків у Полтаві

«Щодня ми з мамою ходимо, шукаємо дрова. Їжу ми тут готуємо. Чай гріємо, обід варимо. Пельмені тут варили», - говорить мешканка будинку  Олена Чупріна.

Замість газової плити – вогнище. Полтавка Олена Чупріна разом з мамою тепер готують їжу надворі. Газу у їхньому будинку немає шостий день. «Може, вони його вже увімкнули? Немає газу. Бачте?», - говорить мешканка будинку  Олена Чупріна.

Без газу на цьому подвір’ї залишилося шістнадцятеро сімей. «Полтавагаз» у нас вважається державою в державі.  Про те, що в нас така проблема, що в нас діти голодні, що ми голодні. Я вчора з непритомніла – їх це не цікавить», - каже мешканка будинку Ніна Кікоть.

Газ у цих будинках вимкнули без попередження його мешканців, розповідає Світлана Назаренко. Чому, на підприємстві не повідомляють, говорить жінка. «Вони навіть нічого не відповідають. Перша проблема у них була – пожежа на одній вулиці. Друга причина – незаконне підключення до газу (прийшов до них незрозумілий сигнал). Інша проблема, що в нас немає автоматики, а стоїть горілка»,- розповідає мешканка будинку Світлана Назаренко.

Аби дізнатися, чому у цих будинках на вулиці Шевченка немає газу, ми звернулися до керівництва підприємства «Полтавагаз». Відповідь повідомимо у наступних випусках.