Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Артеменко
Ольга Артеменко

Мешканці одного з мікрорайонів у Полтаві залишаться без гарячої води

Мешканці одного з мікрорайонів у Полтаві залишаться без гарячої води

Труба магістральної тепломережі – головна для функціонування трубопроводу. Саме через неї відбувається подача тепла від котельні. Її замінюватимуть. «Це міра вимушена, адже ділянка трубопроводу перебуває в експлуатації понад 30 років і вимагає негайної заміни. За час, протягом якого будуть відбуватися ремонтні роботи, споживачі послуг підприємства, котрі отримують послугу, не використовуючи лічильники гарячої води, нарахування їм за послуги постачання гарячої води відбуватися не будуть», - каже прес-секретар «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок.

Жителька мікрорайону Наталія до вимкнення гарячої води через заміну труб, каже, ставиться з розумінням. «У нас труби не годяться по всій мережі. Не тільки по Полтаві, а й по Україні. Їх колись треба робити. Нам треба якось змирятися з цим. Сподіваюсь, що кінець кінцем вони нарешті будуть у нормальному стані. І ми будемо весь час з теплою водою», - розповідає жителька мікрорайону Сади-2 Наталія Хаустова.

Розуміє необхідність ремонту й жителька мікрорайону Анна. Говорить: єдине, що її бентежить – зруйнований асфальт. «Був ідеальний асфальт. А зараз, звісно, ставав і кран, і все, воно пошкодилося. Ми хочемо, щоб вони заасфальтували його. Воно ж псуватиметься. Вода буде потрапляти й воно все ж підніметься», - каже жителька мікрорайону Сади-2 Анна Брага.