Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

12-ть гектарів сухої трави загасили на Полтавщині

12-ть гектарів сухої трави загасили на Полтавщині

12-ть гектарів сухої трави загасили на Полтавщині. Трава зайнялася на території відстійників заводу  приватного акціонерного товариства «Укртатнафта», каже речниця  рятувальників Полтавщини Світлани Рибалко. І додає:  поблизу села БондарІ Кременчуцького району розташований ставок-випаровувач з нафтопродуктами підприємства. Там є поклади торфу.  Наразі паливно-мастильні матеріали, що є у водоймі, –  не горять.

"Треба спочатку загасити пожежу сухої рослинності. Це те, що находиться зверху. А потім прступатти до гасіння торфу. Тому що гасіння торфу – це дуже довготривалий і важкий процес. Торф може залягати на глибині від 30 см до півметра. Кожна ділянка, кожен квадратний метр заливається дуже великою кількістю води", - каже Світлана Рибалко, речниця рятувальників Полтавщини.

Залишилося ліквідувати 8 гектарів загорання. Вона почала горіти  близько 10-тої ранкупоблизу села Бондарі Кременчуцького району. Територія у 20-ть гектарів зайнялася через  спалювання сухої стерні поблизу  місця пожежі, каже речниця рятувальників області Світлана Рибалко.

фото: kremen.today