Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На Полтавщину повертаються льотчики-інструктори після участі у міжнародному авіаційному показі

На Полтавщину повертаються льотчики-інструктори після участі у міжнародному авіаційному показі

На Полтавщину повертаються льотчики-інструктори після участі у міжнародному авіаційному показі. У польському місті Радом двоє миргородських пілотів долучилися до повітряного шоу разом із військовою авіацією Збройних Сил України. Його організували з нагоди святкування сторіччя створення Збройних Сил Республіки Польща. Україна була представлена на статичному показі двома літаками. А наші земляки-пілоти показували вміння у небі.

«Льотчики-інструктори Олександр Оксанченко та Юрій Булавка на учбово-бойовому літаку Су-27 показали нову пілотажну програму. Тобто це фігури вищого пілотажу, які виконуються на бойовому літаку. Отримали схвальні відгуки від іноземних колег та авіаційних фанатів з Європи, які спеціально приїжджають на авіа покази, в яких бере участь саме українська авіація», – розповіла прес-секретар 831 бригади тактичної авіації Світлана Борисова.

Нагадаємо, міжнародний авіаційний показ у Польщі розпочали 24-го і завершили 26 серпня. Українські пілоти до авіашоу долучалися і минулого року.

фото: 831 бригади тактичної авіації