Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Артеменко
Ольга Артеменко

У Полтаві у мікрорайоні Сади-2 замінюють частину труби магістральної тепломережі

У Полтаві у мікрорайоні Сади-2 замінюють частину труби магістральної тепломережі

В  обласному центрі, на вулиці Героїв АТО, близько 11-ї ранку на місці ремонтних робіт працюють техніка та люди.  Пошкоджені частини магістральної труби прибирають. Поряд –  лежать нові.

"Ділянка магістральної тепломережі, яка забезпечує теплопостачання, у тому числі й постачання у літній період, згідно планів підприємства підлягала заміні. Вона за результатами діагностики знаходиться в незадовільному стані. Минулі роки там часто виникали аварійні ситуації. Тому це планова робота. Технічною радою підприємства прийнять рішення про її повну заміну", - каже Володимир Пасічко – головний інженер «Полтаватеплоенерго»

На заміну частини труби магістральної тепломережі з бюджету «Полтаватеплоенерго» виділили понад півтора мільйони гривень, говорить Володимир Пасічко.

"Це масштабна робота, яку не можна за один-два тижні зробити. Ми розуміємо, що це приносить незручності для наших споживачів, тому виконання робіт розбили на декілька етапів", - каже Володимир Пасічко – головний інженер «Полтаватеплоенерго»

За словами Володимира Пасічка, ремонтні роботи хочуть завершити до 6 вересня. Потім, каже, відновлять зруйноване асфальтне покриття. Нагадаємо, Нагадаємо, у зв’язку із роботами, жителі мікрорайону Сади-2 були без централізованого постачання гарячої води з 30 липня по 10 серпня.