Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Ціни на тюнери Т2 на Полтавщині зросли вдвічі

Ціни на тюнери Т2 на Полтавщині зросли вдвічі

Добрий день. Мені потрібний тюнер.

Вікторія вирішила придбати цифровий тюнер для своєї мами. Дізнавшись ціну, каже, відклала купівлю пристрою.

"Зараз звичайно дорого.  Чоловік купував ще раніше. Тоді вони були по 300 гривень. Потім пізніше ходив, брав сусідці, вже коштували 400 гривень. А зараз вже по 600" , - каже Вікторія Орламенко, прийшла купувати цифровий тюнер.

Ціна ось таких тюнерів – від шестисот до семисот гривень.

"Це приймач лише для сигналу Т2. Ну правда ще тут є usb-вхід. Можна подивитися кіно з флешки. Інші моделі мають ще вхід для вайфая і можна виходити в інтернет", - говорить Анатолій Хорошанюк, директор магазину цифрових пристроїв.

Місяць тому тюнери Т2 коштували на 200-300 гривень менше, каже Володимир Яцина.

"Збільшився попит. Тому піднялися і ціни.Коли  місяць тому у нас було в продажі 13-ть видів цифрових приймачів  і ціна їх була 400 гривень, то  люди думали чи варто їх купувати. Зараз вже вартість на них  зросла по всій Україні", - каже Володимир Яцина, займається торгівлею цифровими пристроями.

Попит на продукцію Володимир пов’язує із наближенням 1-го вересня. Тоді жителям Полтавщини відімкнуть аналогове телебачення. Також тюнери Т2 можна придбати в Інтернеті. Там вони коштують від чотирьохсот  до тисячі гривень.

А пенсіонер Григорій Пацулатюнер Т2 купив.

"У місті, всюди в магазинах попіднімали ціни. Так що ціна всюди однакова. Єдине, чи різняться – це маркою. Там тоді і ціна регулюється. Деякі люди залишаться взагалі без телебачення, якщо вони відключать аналогове", - каже Григорій Пацула, купив цифровий  тюнер.

Чоловікові показали, як підключити та налаштувати цифровий тюнер Т2.

"Щоб встановити тюнер потрібно: антенний вхід підключити до телевізора, або приєднати у роз’єми «тюльпанчик». Жовтий для відео, інші для звуку. Потім запускається пошук в тих моделях, де немає автоматичного пошуку. І через секунд 30 – 1 хвилину тюнер знаходить свої 32 телеканали", - говорить Анатолій Хорошанюк, директор магазину  цифрових пристроїв. 

Директор магазину телевізійних приймачів говорить: ціни на тюнери Т2 знизяться, коли зникне попит на продукцію.