Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Кременчуцькому районі загасили торф’яну пожежу на площі 3 гектари

У Кременчуцькому районі загасили торф’яну пожежу на площі 3 гектари

Третій день у Кременчуцькому районі гасять торф’яну пожежу. Це почали робити із шостої ранку. Нині рятувальники ліквідували загорання на площі близько трьох гектарів. Продовжуватимуть гасити поклади торфу протягом дня. Про це повідомила речниця рятувальників області Світлана Рибалко. Загорання сталося поблизу села Бондарі 27-го серпня на площі близько 15 гектарів. 

«На даний час залишається горіння поверхневих покладів торфу на загальній площі м12 гектарі. Це з 15 гектарів. Працює 10 одиниць техніки від державної служби надзвичайних ситуацій. Також 43 чоловіка особового складу. Залучено 23 одиниці технік. Це і з місцевих підприємств там комунального господарства», –  розповіла речниця рятувальної служби Полтавщини Світлана Рибалко.

Загалом за минулу добу на Полтавщині сталося 16 пожеж. З них дев’ять - на відкритій території. У селі Вікторія Пирятинського району під час горіння житлового будинку постраждала господарка. 47-річка жінка отримала опіки другого ступеня тяжкості. Нині вона перебуває у Пирятинській центральній районній лікарні. Повідомила Світлана Рибалко.