Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Затриманому на хабарі держслужбовцю з Горішніх Плавнів оголосили про підозру

Затриманому на хабарі держслужбовцю з Горішніх Плавнів оголосили про підозру

Затриманому на хабарництві держслужбовцю оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Речниця обласної прокуратури Катерина Хоменко розповіла: працівник Горішньоплавнівсього відділу управління юстиції вимагав хабар у розмірі двадцяти тисяч гривень. За цю суму він пообіцяв виключити громадянина з державного реєстру боржників. Це дозволило б останньому безперешкодно виїжджати за кордон. А у майбутньому держслужбовець мав би закрити виконавче провадження взагалі. 

Катерина Хоменко, речниця прокуратури Полтавщини: "Вказаного службовця було затримано у вівторок 28 серпня Прокуратурою Полтавської області спільно зі співробітниками поліції та служби безпеки України в області одразу після отримання ним неправомірної вигоди у своєму службовому кабінеті. Людина у якої державний виконавець вимагав неправомірну вигоду звернулася до правоохоронних органів. І вже правоохоронці встановили всі обставини і затримали правопорушника".

Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк до 10 років, а також позбавлення права обіймати певні посади на строк до трьох років із конфіскацією майна. У Горішньоплавнівсьому міському відділі управління юстиції ситуацію із затриманням співробітника коментувати відмовилися.