Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У трьох районах Полтавщини виявили африканську чуму

У трьох районах Полтавщини виявили африканську чуму

Проводять очистку територій та роз’яснювальну роботу у населених пунктах Полтавщини, де виявили африканську чуму свиней. Нині у трьох районах області тривають протиепізоотичні заходи. Це Миргородський, Котелевський та Лубенський райони. Про це розповів  начальник обласного управління Держпродспоживслужби Геннадій Пікуль.

«В зоні захисту проводяться обходи дворів, домогосподарств, населених пунктів. Проводиться роз’яснювальна робота щодо профілактики АЧС. Проводяться бесіди, розповсюджуються листівки. Закінчуються заходи по механічній очистці. І буде проводитися дезінфекція в приміщеннях. Карантин діє 40 днів. Останній був оголошений 21.08. Відраховуємо сорок днів і отримуємо кінець карантину», – розказав начальник обласного управління Держпродспоживслужби Геннадій Пікуль.

Карантинні заходи на Миргородщині завершаться у середині вересня, а в Лубенському та Котелевському районах триватимуть до першого жовтня. Нагадаємо, із початку року на Полтавщині виявили шість випадків африканської чуми свиней. П’ять із них зафіксували у господарствах, які займаються розведенням цих тварин.