Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

У Полтаві порушують правила на стоянці для машин, що перевозять людей з інвалідністю

У Полтаві  порушують правила на стоянці для машин, що перевозять людей з інвалідністю

Це автостоянка біля будівлі колишнього кінотеатру Котляревського. На ній – два місця для  машин, що перевозять людей з інвалідністю. Полтавець Олександр Таран припаркував тут автомобіль. У чоловіка третя група інвалідності.

 «Я проїхав по колу мені треба було біля Котляревського припаркуватися, то по колу ніде» «Тут саме ближче. Й машина на виду і мені недалеко пройтися»  ‒ розповів водій Олександр  Таран.

Ось так 20-го серпня облаштовували місяця для людей з інвалідністю. Організаторка цієї акції Ірина Твердохліб розповіла: за перший тиждень були порушення – тут паркували інший транспорт.

«Я нарахувала сім випадків людей, які не мали посвідчення. Як порушували правила й це було явно помітна що людина без інвалідності» ‒ розповіла регіональна представниця національної асамблеї людей з інвалідністю Ірина Твердохліб.

Інспекторка зі зв’язків з громадськістю патрульної поліції Марина Зінюха розповіла: за останній тиждень патрульним надходили виклики щодо цієї  стоянки. Але жоден водій не отримав штраф.

«Більшість водіїв дійсно були люди з інвалідністю. Але проблема була в тому, що на їх автомобілях були відсутні позначки, які б ідентифікували їх як людей з інвалідністю» «Також були випадки, коли патрульні приїжджали на місце події, але правопорушення вже було усунуто. Тобто водії вже від’їжджали з місця події»  ‒ повідомила інспекторка зі зв’язків з громадськістю патрульної поліції Марина Зінюха.

Нагадаємо, за державними будівельними нормами паркувальні місця для машин, що перевозять людей з інвалідністю, мають бути біля всіх громадських будівель, крім приватної власності.