Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

У Міському саду Кременчука вбили лисеня

У Міському саду Кременчука вбили лисеня

На цьому відео – лисеня Лісман. Йому п’ять з половиною місяців. Таким його знайшли працівники Міського саду цієї осені. Тварина  обгоріла, коли біля місцевого ставка невідомі палили очерет. А в ніч з 29-го на 30-те серпня лисеня вбили.

Коли я прийшов сьогодні на роботу, без 15 хвилин на 7-му - працівники парку знайшли нашого лисеня. Його вбили. Він лежав в клітці, з роту текла кров.

Камери спостереження зафіксували момент, коли злочинець проник на територію саду, де у вольєрі перебував Лісман.

Ось на відео ми бачимо, як людина підходить до паркану саду. Зліва, біля кущів вона перелазить через паркан. Робить свою справу та йде назад.

Тварину побили, каже Віталій Дедюрін. У лисеняти відкритий перелом задніх кінцівок.На грудній клітині та в області живота у нього гематоми та крововиливи.

"Я не знаю, кому завало це світле лисеня. Він був членом нашої великої родини Міського саду. Я його особисто по три рази в день годував, незалежно від вихідних та свят. Це трагедія для всіх відвідувачів нашої установи. Всі запитують де він.Сьогодні приїжджали слідчі. Я написав заяву в поліцію", - говорить Віталій Дедюрін, директор Міського саду Кременчука. 

"Зараз опитуємо всіх ймовірних свідків. А також до провадження долучаються вісі записи з камер спостереження. Тому, якщо ви стали свідком чи очевидцем цього правопорушення, будь ласка, повідомте про це  в поліцію, або надайте відео, якщо таке є", - говорить Роман Грішин, заступник начальника відділу комунікацій поліції Полтавщини. .

За словами Романа Грішина, із початку року в області зареєстрували три факти жорстокого поводження з тваринами. Тому, хто вбив лисеня загрожує обмеження волі на строк до 3-ох років.