Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

«Полтаваелектроавтотранс» відмовилось реєструвати документ про перевищення вартості проїзду

«Полтаваелектроавтотранс» відмовилось реєструвати документ про перевищення вартості проїзду

У червні цього року до управління Держпродспоживслужби надійшло звернення від полтавця.

«Який стверджував що вартість проїзду  не відповідає встановленій. Під час перевірки зроблено витяг Державному реєстрі судових рішень. Де вказано: станом на сьогоднішній день, зупинено рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради про підвищення тарифів» — розповіласпеціаліст управління захисту споживачів обласної Держпродспоживслужби Анна Борботько.

Анна Борботько розповіла: за ухвалою суду вартість проїзду в тролейбусі — 2 гривні. Це відео зняте 29-го серпня. Фахівці Держпродспоживслужиби приїхали передати «Полтаваелектроавтотранс» акт перевірки тарифу. Тоді нашу знімальну групу не пропустили на територію комунального підприємства.

«Ви не маєте права перешкоджати журналістській діяльності. Ми не пропускаємо журналістів. Дозволу від керівництва не було» 

За коментарем ми звернулися до директора «Полтаваелектроавтотранс» Євгенія Зайцева. Чотири рази ми зверталися до приймальні.

Приймальня директора КП «Полтаваелектроавтотранс» «— Немає Євгенія Геннадійовича.

—    А його заступник?

—    На даний момент теж немає» 

Анна Борботько каже: акт  перевірки  тарифу передали у «Полтаваелектроавтотранс». 

«Але від отримання припису вони відмовились. І ми його направляємо, згідно законодавства, поштою» розповіласпеціаліст управління захисту споживачів обласної Держпродспоживслужби Анна Борботько.