Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Поки ремонтували дах, затопило під’їзд у житловому будинку

Поки ремонтували дах, затопило під’їзд у житловому будинку

У першому під’їзді будинку на вулиці Короленка в Полтаві живе Владислав Ващинський. Він показує наслідки зливи, що була десятого вересня.

«Десь хвилин через 15 чую - журчить. Я вибігаю сюди, а вода тече, як Ніагарський водоспад стіною. Площадка у під’їзді на третьому поверсі була залита водою. Текла по сходах униз. Текло всю ніч і під ранок перестало», - розповідає мешканець будинку В’ячеслав Ващинський.

На стелі третього поверху обвалилася штукатурка. Це сходи на першому поверсі, де досі стоїть вода. Над цією частиною будинку не перекритий дах. Його ремонтують із другого серпня, каже Владислав Ващинський.

«Зняли дах, він був із шиферу. Вони його зняли, але не зробили», - каже мешканець будинку В’ячеслав Ващинський.

На сайті публічних закупівель Prozorro розміщений звіт про укладання договору щодо капітального ремонту покрівлі цього будинку. Замовник – міське управління житлово-комунального господарства. Переможець тендеру –  полтавська будівельна компанія «Енергосфера». Із контактів у державному реєстрі вказана тільки адреса.

Це вулиця Тімірязєва, 64, де зареєстрована компанія «Енергосфера». Охоронець не на камеру розповів: тут більше нікого немає. Телефонів у документах компанії не вказано. Мешканці будинку дали нам номер бригадира Миколи. Ми зв’язалися з ним. Коментувати ситуацію він відмовився. Сказав, що може тільки передати наші контакти керівництву.

Чи усуватиме компанія пошкодження через негоду, на цей час нам дізнатися не вдалося. Під час зйомки на даху житлового будинку з’явився чоловік, який оббивав діру плівкою. За угодою відремонтувати покрівлю компанія має до двадцятого грудня цього року. Вартість робіт - понад один мільйон сорок три тисячі гривень.