Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Наслідки вчорашньої негоди у Полтаві

Наслідки вчорашньої негоди у Полтаві

Ось ці кадри зафільмували жителі Полтави. Це - вулиця Сінна. А це - мікрорайон Левада. Ці ж фото зроблені неподалік зупинки Автовокзал, у Шевченківському районі Полтави. Дощова вода не стікала у зливову каналізацію.

Перехожа: - Як тільки дощ пройшов, так води повно до самої каплички церкви.

За даними відділу оперативного реагування служби «15-80»: дощем затопило майже десяток вулиць міста. Найбільше води зібралося - на перехресті Пушкіна на Дмитра Коряка. Також на вулицях Нікітченка,Сінна та на площі Слави.

«Полтававодоканал»ливневі каналізації не обслуговує, каже речниця підприємства.

Ліана Козмейчук, речниця «Полтававодоканалу»: Наше підприємство обслуговує лише каналізацію господарсько-побутових стоків.

На балансі «ЖЕО-2» зливОва каналізація не перебуває, каже заступник підприємства Михайло Лукін. Коментувати на камеру ситуацію відмовився.

Михайло Лукін:  - Зливова каналізація не справляється з цим обсягом води.
Журналістка: - А з яким вона може справитися? Тільки зі звичайним обсягом води?
Михайло Лукін: Ну так, зі звичайними плановими опадами, не стихійним лихом. На мій погляд, вчора було стихійне лихо, короткочасне, не велике, але було.

Останні п’ять років ливневімережі обслуговувало комунальне підприємство «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця». Нині воно - у процесі ліквідації. Мережі – власника не мають.  Вода з вулиць стекла без допомоги комунальниківта рятувальників.