Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

На Полтавщині поховали бійця Владислава Карпуна (відео)

На Полтавщині поховали бійця Владислава Карпуна (відео)

У Котелевському районі у селі Велика Рублівка біля будинку, де жив загиблий боєць Владислав Карпун, прощаються із військовим. Зібралися побратими, родичі, друзі та односельці. Серед них Інна Міщанін.

"Із трьох років він прийшов до нас у дитячий садочок. Був спокійний такий, розумний хлопчик. Про нього було чути лише з гарного боку за нього. Обзивалися і товариші, і все населення. Сьогодні просто непоправна травма для всіх людей", - говорить Інна Міщанін, знайома загиблого. 

Від будинку похоронна процесія рушає селом. У руках військових – державний прапор. Біля місцевої церкви односельці створюють живий коридор. Далі  - загиблого відспівують у сільській церкві.

На цьому портреті - Владислав Карпун. Він пішов добровольцем на Донбас у серпні 2016-го. Був стрільцем 58-ї окремої механізованої бригади.

"7-го вересня підступна куля російського окупанта смертельно поранила Владислава. 8-го вересня близько години ночі серце героя перестало битися. Поранення в праве плече , передпліччя. І дійшло до нирок", - каже Едуард  Бородай, заступник комісара обласного військкомату

На похорон прийшла колишня однокласниця загиблого Наталія Ромашко.

"Завжди позитивний. Веселий. Смішний. Я пам’ятаю всі ці роки, які ми провчилися. Я не найближчий йому друг", - розповідає Наталія Ромашко, колишня однокласниця загиблого.

Поховали Владислава Карпуна на місцевому кладовищі.

20-річний земляк загинув на Донеччині, біля селища Новотроїцьке. У Владислава Карпуна залишилися мати, дружина та син, якому менше року.