Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Пересувні амбулаторії їдуть у Гадяцький район

Пересувні амбулаторії їдуть у Гадяцький район

Три пересувні амбулаторії поїдуть у Гадяцький район. Сьогодні, 13-го вересня, медичні бригади прийматимуть охочих перевірити своє здоров’я. На цьому фото – амбулаторія, яка вже побувала у кількох районах Полтавщини. Тут можна виміряти тиск, індекс маси тіла, зробити аналіз крові та електрокардіограму. За словами керівниця обласного центру здоров’я Ніни Дурдикулиєвої, до амбулаторій звертаються здебільшого люди з підвищеним тиском.

"Як показали попередні виїзди,  виявляється багато людей з високим тиском, які до цього не зверталися за допомогою у заклади охорони здоров’я. Інша проблема – надлишкова масса тіла. Тобто, різні ступені ожиріння, які є факторами ризику виникнення артеріальної гіпертензії та інших захворювань", - говорить керівниця обласного центру здоров’я Ніна Дурдикулиєва.

Обстежуватимуть людей фахівці обласного кардіологічного диспансеру разом з місцевими лікарями. За словами Ніни Дурдикулієвої, з початку року це шостий виїзд у райони Полтавщини. 6 вересня виїзна амбулаторія побувала у Великобагачанському районі.