Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Маму дівчинки, яку поліція розшукувала десять діб, не знайшли

Маму дівчинки, яку поліція розшукувала десять діб, не знайшли

Маму дівчинки, яку поліція розшукувала десять діб, не знайшли.У вересні до поліції звернувся житель Великобагачанського району - просив розшукати його доньку і восьмирічну онуку. Вдома їх не було, на телефонні дзвінки - не відповідали. 13-го вересня поліцейські знайшли дівчинку на березі річки Ворскла. Про це повідомив речник поліції  Полтавщини Юрій Сулаєв. 

Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини: Проживали вони в палатці. Користувалися плавзасобом. Це надувний гумовий човен, який вони використовували для того, щоб підпливати до берега і купувати продукти харчування і таким чином виживати в даній ситуації. 

На фото – восьмирічна дівчинка, коли її знайшли поліціанти. Вона розповіла:разом із мамою припливла на берег, щоб купити продукти. Мама пішла до магазину і не повернулася. Її місцезнаходження не відоме. Поліціянти відвезли дитину до дитячого реабілітаційного центру. За словами Юрія Сулаєва: дівчинка була охайно вдягнена, із заплетеним волоссям та доброзичлива. Поліція продовжує пошук її  мами.