Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

На стадіоні Ворскла встановили систему фіксації голу

На стадіоні Ворскла встановили систему фіксації голу

Фрейзер Андерсон показує, як працюватиме системафіксації голу на матчі полтавської "Ворскли" та лісабонського "Спортинга".

- "Ми саме налаштовуємо програму фіксації голу. Вона включає кілька тестів, щоби впевнитися, що м'яч точно перетнув лінії. І тоді рефері точно знає, що він у воротах, тож це гол! Цей годинник завібрує", - розповів англійський інженер Фрейзер Андерсон

Бригада з Англії складається із трьох хлопців. Вони налаштовують камери. Їх на стадіоні і на воротах близько 20.

- "Все працює, думаю, вболівальник має бути задоволений", - висловився віце-президент "Ворскли" Олег Лисак.

На кожні 100 вболівальників передбачений 1 стюард.Фанатські сектори відокремлять від інших.

- "Передбачені 2 сектори, ми не продаємо квитків на них, скажімо так "буферної зони", для того, щоб уникнути будь-яких провокацій. І підтрибунні приміщення, вони не зможуть там пересікатися десь із нашими вболівальниками. Усе зроблено для того, щоб уникнути будь-яких протиправних дій", - повідомив Олег Лисак.

За стан газону відповідає Володимир Ловкий.

- "Процес нескладний, але потрібно стригти тоді, коли трава підсохне. Як погода дозволить, так і будемо. Орієнтовно завтра після обіду. Коли свіжа трава стрижеться, то виходить оголена тканина, туди потрапить інфекція. Ці 2-3 міліметри пожовтішають. Це як хвороба в організмі. Тому потрібно, щоби трава підсохла", - пояснив особливості стрижки газону агроном Володимир Ловкий.

Більше півтисячі поліціянтів та представників Нацгвардії слідкуватимуть за порядком на матчі, повідомив речник поліції Юрій Сулаєв.

- "Абсолютно весь особовий склад полтавської поліції і поліції Полтавської області переноситься на посилений варіант несення служби до виїзду гостей за межі Полтавської області. На допомогу до нас будуть залучені і передані сили з сусідніх областей України.", - розповів про роботу поліції під час матчу речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв.

На стадіоні імені Бутовського закінчують монтувати рекламу та освітлення. За словами Олега Лисака, готові до використання32 турнікети та 15 сканерів для зчитування штрих-кодів на квитках. Матч "Ворскла" - "Спортинг" розпочнеться о 19-55 4-го жовтня.