Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Каріна Попова
Каріна Попова

80 тварин за останні три місяці зареєстрували у Полтаві в КАТП 1628

80 тварин за останні три місяці зареєстрували у Полтаві в КАТП 1628

До полтавського комунального автотранспортного підприємства полтавка Юлія Юрко прийшла, щоб зареєструвати двох собак – Топіка та Жулю.

Котики не виходять на вулицю, вони домашні. А собачки завжди гуляють на вулиці.На прогулянках я тримаю їх у полі зору. Але, якщо вони загубляться,  то за допомогою QR - коду можна знайти мого улюбленця, каже Юлія Юрко. 

Зареєструвати тварин прийшла з їхніми фото.

Місяць тому у мене була така ідея, але сюди я потрапила тільки сьогодні. Я живу у військовому містечку і приїхати на КАТП важко, говорить Юлія Юрко.  

Для реєстрації, потрібно заповнити заяву. У ній вказати контакти власника, кличку, вік, породу, вагу, щеплення та фото тварини в електронному вигляді.

Наявність ветеринарного паспорту – необов’язкова. Якщо вони є, власник тварини, може принести її додатково в день отримання реєстраційних документів.Це є підтвердженням даним, які зазначаються у заяві, - розповідає Юлія Явір, фахівець з реєстрація і обліку домашніх та бездомних тварин «КАТП-1628»

Юлія Явір каже: після смерті тварини, її знімають з реєстрації.

Юлія Явір, фахівець з реєстрація і обліку домашніх та бездомних тварин «КАТП-1628»: Власник тварини може поховати свою тваринуУ правилах утримання зазначено, що власник може звернутися до полтавського «КАТП-1628» і за допомогою нашого відділу захоронити дану тварину. Коли тварина помирає, ми знімали її з реєстрації.

Ціна реєстрації тварин різна. Для підприємств – 61 гривня 33 копійки, для населення – 44 гривні 98 копійок.

Юлія Явір, фахівець з реєстрація і обліку домашніх та бездомних тварин «КАТП-1628»:Ми може бачити – 7,02 гривень. Це – послуга реєстрації без вартості жетону. Жетон пільговий. Для малозабезпеченого населення він вартує 7 гривень 2 копійки.

Реєструють тварин, щоб контролювати кількість безпритульних, каже Юлія Явір. За її словами, у Полтаві майже 3,5 тисячі безпритульних собак. Вісім років тому їх було близько 8 тисяч.