Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Історія полтавця Михайла Яловеги, який повернувся із зони бойових дій

Історія полтавця Михайла Яловеги, який повернувся із зони бойових дій

Михайло Яловега, електрогазозварник КП «Полтававодоканал»:

«Подобається з металом працювати. Подобається як він плавиться – виходять хороші деталі. Дуже цікава робота» 

«Другого квітня ще раз прийшла повістка й до 2015-го року ми вже були там» «Нас направили у Луганську область в місті Білокурахове на кордоні з Ростов-на-Дону стояли на захисті»  «Це було в травні 2014-го року»  «Більш стриманіший став, відповідальніший.  Сам розумію що змінився. Кардинально змінився» 

«Нас з Луганська як вивели… У 93-й бригаді я тоді був у складі першого батальйону»  «Направили на Іловайськ. Я в той момент перевівся до хлопців, яких призвали з Полтави – у третій батальйон. Два товариша, що поїхали у Іловайськ… Вони так і не повернулися звідти» «Була надія що вони живі… Але одного одразу ідентифікували. А другого, як був на дембелі, десь через два місяці подивився в Інтернеті, що вже й його ідентифікували й відправили на батьківщину»  

«У березні 2015-го року» «Після демобілізації відгуляв відпустку й одразу вийшов на роботу, через місяць після демобілізації» «Тут, на гражданці, треба по-новому якось себе дівати. Це мені пощастило, що я одразу на роботу прийшов. А так ходить без роботи. Й куди діватися? Як такого заробітку немає»  «Соціальної допомоги, як такої  для воїнів немає. Треба, щоб якась підтримка була»